FÜMİGASYON

Fümigasyon. Bir haşere popülasyonunun yok edilmesi gerektirdiğinde, fumigantlar, profesyonel fumigatörlerimizin yapacağı fümigasyon uygulaması ile çevre ve insana zarar vermeden gerçekleştirilecek uygulamaları kapsamaktadır.
Fümigasyon uygulamalarımız;konteyner fümigasyonu,palet fümigasyonu,ahşap fümigasyonu,mermer fümigsyonu,gıda fümigasyonu,fuar fümigasyonu,silo fümigasyonu şeklinde bölümlenmektedir.

Fümigasyon

uygulamalarında uluslararası sertifikalı fümigasyon serivisinde hizmet alın. 0555 186 80 66.

Fümigasyon nedir?

sorusunun cevabını verelim öncelikle; Fümigasyon böceklenme olasılığı yüksek olan ahşap malzemelerin ilaçlanma işlemidir.

Kapalı bir alanda özel ve zehirli bir gaz kullanılarak yapılan tütsüleme işlemi fumigasyon adı verilir.

Ahşap malzemeler 21 c sıcaklık sağlandığı takdirde en kısa sürede (16 saat) ve minimum miktarda gaz kullanılarak fümige edilerek zararlı mücadelesi verilir.

Böylece böceklenmeye karşı uzunca bir süre dayanıklı hale gelirler.

Böcekleri (yumurta, larva, nimf, pup ve ergin dönemlerinde) ve diğer zararlı etmenleri (nematod, fungus, bakteri gibi) öldürmek amacı ile kapalı bir ortama, belirli bir ısıda ve belirli bir miktarda fumigant (gaz) halinde kimyasal bir madde (fümige) etmek ve belirli bir süre gazı bu ortamda tutma işlemine fümigasyon adı verilir.

Sadece tarim alanlarinin ya da ahsap malzemeler icin degil; mermer olsun traverten olsun, meyve sebze olsun her turlu zararlılardan arındırma böcek ilaclama faaliyeti icin kullanilan bir tanimdir.

Dünyadaki tüm ülkeler, ihracat yolu ile gelen ürünlerin  kabulu icin fumigasyon sertifikasını isterler.

TERMİNATÖR İlaçlama Tüm Fumigasyon Uygulaması Taleblerinizde Çözüm Ortağınız Olacak.

Çıyan Pire Tahtakurusu Örümcek Her Çeşit Haşereye Karşı Uzman Ekibimiz İle Hizmetinizdeyiz.

Gerçek Garantili Uygulama. 7/24 Profesyonel Hizmet. 0555 186 80 66 Bize Ulaşın. Fare İlaçlama %100 Çözüm.

[Toplam:13    Ortalama:4.9/5]